Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

V. Kuprevičiaus vid. m-klos Adventinis renginys

 2011 metų gruodžio 23 d., penktadienį, parapijos bažnyčioje susirinko V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos bendruomenė švęsti šv. Mišias. Tai jau tradicija tapęs mokyklos bendruomenės susibūrimas prie Viešpaties altoriaus, kuomet džiugiai prisimenama artėjanti Šv. Kalėdų šventė ir padėkojama Dievui už besibaigiančius metus.

Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Jis dar kartą priminė mokytojams ir mokiniams tikrąją šv. Kalėdų prasmę - mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus gimimo paminėjimą. Šv. Mišiose giedojo mokyklos choras. Buvo meldžiamasi už įvairiomis mokyklos intencijomis.

Ši šventinė diena buvo pratęsta mokykloje. Aktų salėje visiems darbuotojams buvo surengtas gražus koncertas. Vėliau parapijos klebonas palaimino Kūčių stalą. Visi pasidalino kalėdaičiais ir šiltais linkėjimais, pasivaišino prie bendro stalo.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas