Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

V. Kuprevičiaus vid. m-klos Adventinis renginys

 2011 metų gruodžio 23 d., penktadienį, parapijos bažnyčioje susirinko V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos bendruomenė švęsti šv. Mišias. Tai jau tradicija tapęs mokyklos bendruomenės susibūrimas prie Viešpaties altoriaus, kuomet džiugiai prisimenama artėjanti Šv. Kalėdų šventė ir padėkojama Dievui už besibaigiančius metus.

Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Jis dar kartą priminė mokytojams ir mokiniams tikrąją šv. Kalėdų prasmę - mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus gimimo paminėjimą. Šv. Mišiose giedojo mokyklos choras. Buvo meldžiamasi už įvairiomis mokyklos intencijomis.

Ši šventinė diena buvo pratęsta mokykloje. Aktų salėje visiems darbuotojams buvo surengtas gražus koncertas. Vėliau parapijos klebonas palaimino Kūčių stalą. Visi pasidalino kalėdaičiais ir šiltais linkėjimais, pasivaišino prie bendro stalo.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas