Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Advento tarpmokyklinė gerumo akcija „Ką padarėt vienam iš mažiausiųjų, man padarėte"

2011 gruodžio 18 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko Advento tarpmokyklinės gerumo akcijos „Ką padarėt vienam iš mažiausiųjų, man padarėte" uždarymas. Šią akciją organizavo Kauno Gerojo Ganytojo parapijos „Caritas" atstovės ir Kauno Dainavos vid. m- klos bendruomenė. Akcija vyko nuo 2011 lapkričio 28 d. iki 2011 gruodžio 15 d. Šioje akcijoje dalyvavo Kauno Dainavos vid. m-klos mokiniai, Kauno V. Kuprevičiaus vid. m-klos mokiniai, Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos mok. ir Kauno A. Stulginskio vid. m-klos mokiniai. Jos metu mokiniai buvo kviečiami atsisakyti kokio nors malonumo ir tuos pinigėlius paaukoti Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje esančių daugiavaikių socialiai remtinų šeimų vaikams, kurias remia parapijos „Caritas". Už surinktus pinigus buvo nupirktos kalėdinės dovanėlės. Mokiniai ir jų šeimos šioje akcijoje dalyvavo noriai ir buvo labai dosnūs.

Akcijos uždaryme, kuris vyko po 12 val. šv. Mišių dalyvavo parapijos „Carito" atstovių pakviestos daugiavaikės šeimos. Renginys prasidėjo parapijos klebono kun. J. Stankevičiaus sveikinimo žodžiu, Kauno Dainavos vid. m-klos pav. J. Vengalienės sveikinimo žodžiu o po jų sekė akcijoje dalyvavusių mokyklų mokinių paruošta menine programėlė. Po jos vaikams buvo įteiktos mokinių paruoštos kalėdinės dovanėlės.

 

 

 

72

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas