ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Adventinis renginys „Ačiū" vaikų globos namuose „Atžalynas"

2011 m. gruodžio 15 d. vaikų globos namuose „Atžalynas" vyko Adventinis renginys „Ačiū". Renginyje dalyvavo ir apie Adventą bei Jėzaus Gimimo šventės laukimo prasmę papasakojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Vaikų namų auklėtiniai parodė spektaklį „Jėzaus gimimo istorija". Religines giesmes giedojo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistės Kristina Siurblytė ir Elena Kalvaitytė Vitkauskienė. Baletą „Snaigės šokis" atliko Eglės Špokaitės baleto mokyklos auklėtinės. Po renginio klebonas kun. Jonas Stankevičius pašventino naujai suremontuotas patalpas.