ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Prezidento A. Stulginskio mirties 42-ųjų metinių minėjimas

Rugsėjo 23 dieną Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos bendruomenė minėjo vardatėvio Prezidento Aleksandro Stulginskio 42-ąsias mirties metines. Gerojo Ganytojo bažnyčioje vyko pamoka „Prezidento laiškas Tėvynei". Buvo prisiminti svarbiausi Prezidento gyvenimo faktai, jo tremtis. Šv. Mišioms vadovavo Gerojo Ganytojo bažnyčios klebonas kun. Jonas Stankevičius, giedojo mokyklos choras. Pradinių klasių mokiniai mokyklos kieme siuntė laiškus „paukščius" Prezidentui.

201109 Stulg