ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Parapija ruošiasi priimti Pal. Jono Pauliaus II relikvijas

Spalio 23 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje sumos šv. Mišių metu buvo minimos Palaimintojo Jono Pauliaus II tarnystės visuotinei Bažnyčiai inauguracijos metinės. Jonas Paulius II popiežiumi buvo išrinktas 1978 m. spalio 16 d., savo tarnystę pradėjo spalio 22 d., o 2011 m. gegužės 1 d. buvo paskelbtas palaimintuoju.

Gerojo Ganytojo bažnyčioje rengiamasi priimti ir saugoti jo relikvijas. Prie šoninės bažnyčios sienos relikvijos saugojimui bus įrengtas monumentalus relikvijorius, kurį suprojektavo profesorius Česlav Džvigaj ir kuris yra gaminamas Krokuvoje, jo kūrybinėse dirbtuvėse.