Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Pradėjome pasiruošimo darbus priimti Palaimintojo Jono Pauliaus II relikvijas

2011 m. rugpjūčio 27 d. parapijoje lankėsi lenkų dailininkas, skulptorius profesorius Česlav Džvigaj. Profesorius pasaulyje yra sukūręs ne vieną paminklą Popiežiui Jonui Pauliui II: JAV, Argentinoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, taip pat Popiežiaus Jono Pauliaus II skulptūra džiaugiamės Šiluvos šventovės naujojoje aikštėje. Vienas iš paskutinių prof. Č. Džvigaj darbų - Pal. Popiežiaus Jono Pauliaus II paminklas Kauno Santakoje.

Profesorius klebono kun. J. Stankevičiaus prašymu ir kvietimu paruošė parapijos bažnyčios interjero projektą. Pasikonsultavus su Kauno arkivyskupu metropolitu S. Tamkevičiumi, vyskupu augziliaru J. Ivanausku, architektu A. Kanču, buvo nutarta pirmiausiai įrengti Palaimintojo Jono Pauliaus II altorių, kuriame bus išstatyta Popiežiaus relikvija.

 

Nuotraukoje - parapijos klebonas kun. J.Stankevičius ir profesorius Česlav Džvigaj.

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas