ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

KMC rekolekcijos Palemone

Šių metų balandžio 16 d., šeštadienį, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos katechetinis metodinis centras suorganizavo Gavėnios rekolekcijų pusdienį parapijos tikybos mokytojams ir katechetams. Rekolekcijos vyko Palemone seserų saleziečių namuose. Susikaupimo pusdienis buvo pradėtas Sutaikinimo pamaldomis, kurioms vadovavo kun. Kęstutis Genys. Norintys galėjo priimti Sutaikinimo sakramentą. Po to laikas buvo skirtas Švč. Sakramento adoracijai, pasivaikščiojimui gamtoje ir pabendravimui bei agapei.