Gerojo Ganytojo atlaidai

2011 m. gegužės 15 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje vyko tituliniai - Gerojo Ganytojo atlaidai, parapijos bažnyčios antrųjų konsekracijos metinių minėjimas ir kanoninė vyskupo vizitacija. 10 val. bažnyčios šventoriuje, skambant varpui ir chorui giedant giesmę „Sveikas Ganytojau..." parapijos klebonas drauge su kunigais sutiko Kauno arkivyskupijos vyskupą augziliarą dr. Joną Ivanauską ir jį lydintį kurijos kanclerį monsinjorą Adolfą Grušą. 10.30 ir 12 val. švenčiamų šv. Mišių metu parapijos jaunimui buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas. 12 val šv. Mišiose parapijos klebonas perskaitė raportą ir jį įteikė vyskupui. Šventėje dalyvavo ir šv. Mišias kartu su vyskupu šventė prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas, Kauno dekanas monsinjoras Vytautas Grigaravičius, Karmėlavos parapijos klebonas kunigas Virginijus Veprauskas, parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Vyskupą, kleboną, sutvirtinamuosius pasveikino vidurinių mokyklų vadovai.