ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Gavėnios rekolekcijos parapijoje

Balandžio 9 - 10 d.d., šeštadienį ir sekmadienį, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje buvo pravedamos Gavėnios rekolekcijos - dvasinis pasiruošimas šv. Velykų šventei. Rekolekcijos prasidėjo susitaikinimo pamaldomis šeštadienį 17 val., 18 val. buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo Marijampolės šv. Vincento Pauliečio parapijos vikaras kun. Marius Rudzinskas. Sekmadienį svečias kunigas šventė 9 val. šv. Mišias, kitose šv. Mišiose sakė homilijas Gavėnios temomis, teikė atgailos sakramentą.