Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Šv. Velykų Tridienis ir Viešpaties Prisikėlimo šventė

 

           Didysis Ketvirtadienis

Didžiojo Ketvirtadienio iškilmingai vakaro liturgijai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Šv. Mišias šventė parapijos sielovadoje dirbantys kunigai - kun. L. Šipavičius, kun. K. Genys ir kun. B. Gimžauskas. Po šv. Mišių vyko Švč. Sakramento adoracija, pabaigoje kunigus su  kunigystės dieną sveikino parapijos bendruomenės atstovai, sielovados darbuotojai.

 


 

 

           Didysis Penktadienis

Didžiojo Penktadienio, Kristaus kančios pamaldų liturgijai vadovavo parapijos vikaras kun. L. Šipavičius. Pamaldos baigėsi procesija į Kristaus kapą. Pamaldų metu buvo renkamos aukos skirtos krikščionių šventovių, esančių Šv. Žemėje, išlaikymui.

 

 

 


 

 

 

           Didysis Šeštadienis

Didysis Šeštadienis - budėjimo prie prie Kristaus kapo diena. Maldos budėjimas prie Viešpaties Jėzaus Kristaus kapo baigėsi Velykų vigilija, kuriai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius talkinant kunigams bendradarbiams. Jos metu buvo pašventinta ugnis ir vanduo atnaujinti krikšto pažadai.

 


 

 

 

 

 

 

 

           Šv. Velykos

Ankstų ir gražų sekmadienio rytą, gausybė žmonių rinkosi į Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčią sveikinti  Prisikėlusį Jėzų Kristų. Iškilmingoms šv. Mišioms, kurios buvo švenčiamos bažnyčios šventoriuje, vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius kartu su kunigais kun. Linu, Kęstučiu ir kun. Broniumi. Giedant sumos chorui ir pritariant orkestrui, aplink bažnyčią buvo einama eisena su Švenčiausiuoju Sakramentu. Klebonas perskaitė Kauno arkivyskupo metropolito Velykinį sveikinimą ir palaimino susirinkusius.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas