ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Dievo Gailestingumo paveikslo sutikimas parapijoje

2011 m. kovo 13 d. 10 val. į Gerojo Ganytojo bažnyčią buvo atlydėtas Dievo Gailestingumo paveikslas. Paveikslą atlydėjo Palemono parapijos klebonas kun. Massimo Bianco su savo parapijos jaunimo palyda.

Bažnyčios šventoriuje paveikslą pasitiko klebonas kun. Jonas Stankevičius kartu su kunigais ir gausia parapijos bendruomene. Chorui giedant giesmes, su iškilminga procesija paveikslas buvo įneštas į bažnyčią. Iškilmingų šv. Mišių metu klebonas pristatė paveikslo istoriją, po Mišių buvo išstatytas Švč. Sakramentas ir kalbama Dievo Gailestingumo litanija.