ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Kovo 11-sios šventė Gerojo Ganytojo parapijoje

2011 m. kovo 11 d. parapijos bažnyčioje buvo švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Už Tėvynę Lietuvą buvo meldžiamasi 10 val.  šv. Mišiose, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Po šv. Mišių, susirinkusius pasveikino  Dainavos seniūnas ir Kovo 11-sios gatvės bendruomenės pirmininkas.R. Kaminskas. Šventės proga svečiai klebonui įteikė Kauno miesto vėliavą ir herbą. Šventinis minėjimas buvo tęsiamas  Draugystės parke .