Dievo Gailestingumo paveikslo lankymosi

Kovo mėn. 13 d., sekmadienis

Parapijos bendruomenės diena

10.00 val. - Dievo Gailestingumo paveikslo sutikimas šventoriuje

10.30 val. - Iškilmingos šv. Mišios bažnyčioje, po jų prie išstatyto Švč. Sakramento kalbama Dievo Gailestingumo litanija. Vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Kovo mėn. 14 d., pirmadienis

Parapijos mokyklų diena

8.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja kun. Linas Šipavičius, po jų kalbama Dievo Gailestingumo litanija.

10 - 14 val. Parapijos mokyklų tikybos mokytojai praveda Dievo Gailestingumo pamokas bažnyčioje.

17.00 val. Švč. Sakramento adoracija, kurios metu kalbama Dievo Gailestingumo litanija, Gailestingumo vainikėlis. Praveda tikybos mokytojai.

18.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius

Kovo mėn. 15 d., antradienis

Parapijos maldos grupių diena

10 - 14 val. - Parapijos mokyklų tikybos mokytojai praveda Dievo Gailestingumo pamokas bažnyčioje.

17.00 val. Švč. Sakramento adoracija, kurios metu kalbama Dievo Gailestingumo litanija, Gailestingumo vainikėlis. Praveda Gyv. Rožinio bendruomenė ir Marijos legionas.

18.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Kovo mėn. 16 d., trečiadienis

Caritas diena

17.00 val. Švč. Sakramento adoracija, kurios metu kalbama Dievo Gailestingumo litanija, Gailestingumo vainikėlis. Praveda Caritas nariai.

18.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Kovo mėn. 17 d., ketvirtadienis

Parapijos vaikų diena

8.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius, po jų kalbama Dievo Gailestingumo litanija.

15.00 val. - Sutaikinimo pamaldos vaikams, besiruošiantiems Pirmajai Komunijai.

17.00 val. Švč. Sakramento adoracija, kurios metu kalbama Dievo Gailestingumo litanija, Gailestingumo vainikėlis. Praveda Šv. Rašto grupė.

18.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja kun. Linas Šipavičius.

18.45 val. - Liudijimai tema „Dievo Gailestingumo patirtis mano gyvenime" Praveda Šv. Rašto grupė.

Kovo mėn. 18 d., penktadienis

Parapijos jaunimo diena

15.00 val. - Jaunimo supažindinimas su Faustinos gyvenimo istorija.

16.00 val. Sutaikinimo pamaldos parapijos jaunimui ir sutvirtinamiesiems. Kalbama Dievo Gailestingumo litanija.

18.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius, gieda jaunimo ansamblis.

Kovo mėn. 19 d., šeštadienis

Parapijos šeimų diena

Šv. Juozapas

9.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja kun. Linas Šipavičius.

10.00 val. šv. Mišios, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius

11.00 val. - Švč. Sakramento adoracija, asmeninės maldos laikas. Praveda parapijos Šeimos centro nariai.

17.00 val. Švč. Sakramento adoracija, kurios metu kalbama Dievo Gailestingumo litanija, Gailestingumo vainikėlis. Praveda parapijos Šeimos centro nariai.

18.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja kun. Jonas Stankevičius.

Kovo mėn. 20 d., sekmadienis

Parapijos bendruomenės diena

8.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja kun. Linas Šipavičius.

9.00 val. - Šv. Mišios, vadovauja kun. Kęstutis Genys.

10.30 val. - Šv. Mišios už parapiją, vadovauja klebonas kun. Jonas Stankevičius.

11.30 val. Dievo Gailestingumo paveikslo išlydėjimas.