Š. m. vasario 16 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje lankysis kun. Hermanas Jonas Šulcas - salezietis misionierius nuo 1978 m. dirbantis Ruandoje ( Afrika), kur įsteigė globos namus, amatų mokyklas ir gimnaziją. Kunigo įsteigtuose globos namuose nuolat gyvena apie 150 našlaičių vaikų ir jaunimo nuo 2 iki 22 metų, gimnazijoje mokosi iki 400 vaikų iš aplinkinių vietovių.

Kun. Hermanas Šulcas Ruandoje ne tik tarnauja kaip kunigas, bet ir moko vietinius gyventi, padeda sergantiems ir vargstantiems.

Kun. Šulco dėka išaugo Jaunimo sodyba ir Lietuvoje. Kretingos rajone, Kėkštuose kunigo motinai atsiėmus 60 ha gimtinės žemės, jis įsteigė Jaunimo sodybą Kalotės sąvartyno vaikams. Į ją savaitgaliais suvažiuoja vaikai ir iš asocialių šeimų. Į vasaromis rengiamas tarptautines vaikų ir jaunimo stovyklas čia suvažiuoja vaikai iš Lenkijos, Vokietijos, kunigas atveža globotinių ir iš Ruandos.

Kun. H. Šulcas 2006 m. TV3 organizuotame projekte „Lietuvos garbė" pelnė „Metų pašaukimo" nominaciją; 2007 m. kretingiškiai jį išrinko rajono metų žmogumi; 2008 liepos mėn. 6 d. Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžiumi; 2010 m. Kun. H. Šulcui SDB buvo suteiktas ir Vokietijos garbės piliečio apdovanojimas.

Kunigo viešnagė mūsų parapijoje - puiki galimybė išgirsti apie gyvenimą ir tarnavimą Afrikoje iš pirmų lūpų. Turėsime progą susipažinti ir su ruandiečių kultūra, nes drauge su kunigu atvyks 7 jauni ruandiečiai. Jie dalyvaus 10. 30 val. šv. Mišiose ir po jų bendraus su parapijiečiais, jaunimas atliks keletą ruandietiškų giesmių ir dainų.