Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

2011 -01 -12 išrinkta nauja parapijos KMC vadovė

 

Š.m. sausio 12 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos konferencijų salėje įvyko Katechetikos metodinio centro (toliau - KMC) posėdis, kurio metu po maldos, pravestos klebono kun. J. Stankevičiaus, 2 metų kadencijai buvo išrinkta nauja Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC vadovė Jūratė Matonytė.

Parapijos klebonas kun. J. Stankevičius ir KMC nariai nuoširdžiai padėkojo s. Ingai Rukaitei FMA, kuri parapijos KMC vadovės pareigas ėjo 2008-11-12 - 2010-12-01.

Posėdžio metu buvo aptarti ir kiti einami KMC veiklos klausimai:

1. Parapijos katechetas A. Vasilius pranešė, kad vaikai, bepriruošiantys Pirmajai Komunijai - pirmosios išpažinties eis 2011 m. sausio 19 ir 20 dienomis, 15 val. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje.

2. Pasiruošimas kanoninei vyskupo J. Ivanausko vizitacijai, kuri įvyks kovo 1 d.

3. Parapijos klebonas kun. J. Stankevičius tikybos mokytojus informavo apie vyskupijos siūlomus renginius, iniciatyvas skirtas Dievo Gailestingumo metams paminėti ir pakvietė pagalvoti kokius konkrečius renginius ir išvykas, susijusius su šiais metais, tikybos mokytojai savo mokyklose ir parapijoje šiais mokslo metais galėtų organizuoti.

4. Buvo aptarta kaip organizuoti mokinių dalyvavimą Pasaulinėse Jaunimo dienose, kurios š.m. rugpjūčio mėn. įvyks Ispanijoje, Madride.

Posėdis baigėsi agape ir bendra malda.

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas