ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Seminaras „Bažnyčios struktūralizacija"

Š. m. sausio 23 d. Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčios konferencijų salėje parapijos vikaras kun. Linas Šipavičius pravedė seminarą skirtą parapijos šeimų bendruomenei tema: „Bažnyčios struktūralizacija". Po jos vyko diskusija - kun. Linas Šipavičius atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

Parapijos Šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė supažindino susirinkusius su 2011 m. Šeimos centro veiklos planu, paragino visus aktyviai dalyvauti Dievo Gailestingumo metų renginiuose.

Šeimų susitikimai bažnyčioje vasario mėnesį vyks 13 ir 27 dienomis (sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių konferencijų salėje).