Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Alfa kursas Gerojo Ganytojo parapijoje

 

Gruodžio 9 d. Gerojo Ganytojo parapijoje įvyko Alfa kurso baigiamasis šventinis vakaras. Šį kursą mūsų parapijoje inicijavo Kauno I dekanato Šeimos centras kartu su parapijos klebonu kun. teol. lic. Jonu Stankevičiumi. Alfa kursas - tai evangelizacijos programa, kurios metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis, kviečiama asmeniškai išgyventi Švč. Trejybės slėpinį bei rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Krikščionybė pristatoma kaip vertybė, kurią rinktis ar ne žmogus apsisprendžia pats.

Vienuolika savaičių apie 30 kurso dalyvių ketvirtadieniais rinkosi parapijos katechezės salėje. Mokymus vedė Alfa kurso koordinatorė Lina Šalučkienė. Susitikimų metu dalyviai žiūrėjo mokymą viena ar kita esmine krikščionybės tema, po to grupelėse aptardavo tai, ką pamatė ir suprato, bei galiausiai vaišinosi arbata ir suneštinėmis vaišėmis. Kiekvienas susitikimas turėdavo aktualią temą, pvz.: "Kas yra Jėzus ? Kaip Dievas mus veda ? Ką daro Šventoji Dvasia ? Kaip galiu pasipriešinti blogiui ?" ir kt.

Kurso viduryje įvyko Alfa kurso savaitgalis. Kauno arkivyskupijos Šeimos centre susirinko Alfa kurso dalyviai iš Šv. Antano Paduviečio, Gerojo Ganytojo ir Šančių Švč. Jėzaus Širdies parapijų. Savaitgalio metu paskaitą apie Šventąją Dvasią ir jos veikimą skaitė VDU Katalikų teologijos fakulteto dėstytojas teol. lic. Valdas Mackela. Gyvųjų akmenų ir Dievo armijos bendruomenių nariai pasidalijo savo patirtimi apie tai, kaip Šventoji Dvasia jų gyvenime viską pakeitė iš esmės. Vyko šlovinimas ir užtarimo malda. Šv. Mišioms vadovavo Kauno I dekanato vicedekanas teol. lic. kun. Evaldas Vitulskis.

Alfa kursas parapijoje pasibaigė šventiniu vakaru. Jis prasidėjo šlovinimo giesmėmis. Po to Šančių Švč. Jėzaus Širdies parapijos diakonas Gytis Stumbras pravedė mokymą tema: „Krikščionybė: kokia ji?" Kurso dalyviai pasidalijo savo jausmais ir išgyvenimais patirtais mokymų metu. Parapijos Šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė padėkojo kurso koordinatorei Linai už laiką dovanotą parapijai, šiltą bendravimą, padrąsinančius žodžius ir įteikė gelių puokštę. Klebonas paragino visus įsijungti į parapijos bendruomenės gyvenimą: būti ne pasyviais stebėtojais, o aktyviais bažnyčios nariais. Prie vaišių stalo iki vėlumos vyko diskusijos ir bendravimas. Mokymai, liudijimai, pasidalijimai, manome, palietė ne vieno širdį ir padrąsino toliau tvirtai žengti tikėjimo keliu.

 

 

Parapijos Šeimos centro informacija

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas