Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Negimusio  Kūdikio  diena  parapijoje

 

Š. m. lapkričio 23 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje paminėta Negimusio kūdikio diena. Tą dieną 1955 m. tuometinio sveikatos apsaugos ministro įsakymu Lietuvoje buvo įteisinti abortai ir iki šiol tūkstančiai šeimų yra paliestos kūdikio netekties skausmo. Ši data 15 val. buvo paminėta varpų skambėjimu Lietuvos bažnyčiose. Per 55 metus mūsų šalyje buvo nužudyta daugiau negimusių kūdikių, nei dabar turime gyventojų. Jau prieš kurį laiką Lietuvos vyskupai buvo paraginę ne tik šios sukakties dieną, bet visą lapkričio mėnesį melstis už negimusius kūdikius, už moteris ir šeimas, patyrusias kūdikio netektį.

Ta proga parapijos Šeimos centro nariai parengė meninę kompoziciją prie Švč. Marijos paveikslo simboliškai atiduodami negimusius vaikelius jos globai ir Dievo gailestingumui. Lapkričio 23d. 18 val. Šv. Mišias už negimusius kūdikius aukojo altaristas kun. Bronislovas Gimžauskas. Jis priminė, kad Bažnyčia kviečia priimti Jėzaus atleidimą ir jo meilę, kad kančia būtų perkeista į viltį ir ramybę. Šeimos centro nariai dalyvavo liturgijoje ir pakvietė uždegti žvakeles už negimusius kūdikius. Bendruomeninėje maldoje dėkojome Dievui už vaisingumo dovaną, meldėmės už žmones, kurie skleidžia Gyvybės Evangeliją ir prašėme suteikti išminties gydytojams ir įstatymų leidėjams, kad jie gintų ir gerbtų žmogų nuo pradėjimo momento iki natūralios mirties.

Pradedant šių metų Adventą, šeštadienį, lapkričio 27 dieną, Popiežiaus Benedikto XVI-ojo paraginimu už negimusius kūdikius bus meldžiamasi visoje Bažnyčioje.

Parapijos šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas