ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Svečiuose parapijoje - KTU mišrus choras "Absolventas"

2010 m. lapkričio 14 d. Gerojo Ganytojo parapijoje svečiavosi Kauno Technologijos universiteto  mišrus choras „Absolventas“.  Sumos šv. Mišių metu, kurias aukojo parapijos vikaras kun. Linas Šipavičius, choristai giedojo įvairias liturgines giesmes, o pasibaigus Mišioms atliko keketą tautinių - patriotinių giesmių.

KTU mišraus choro vadovas ir dirigentas - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas Viktoras Masevičius, chormeisterė - Nijolė Prišmantienė, koncertmeisterė - Vita Tamulionytė. Choro gretose bendrauja kelių kartų žmonės: universiteto absolventai, dėstytojai, darbuotojai, studentai, magistrantai, doktorantai.