Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Moksleivių ateitininkų rudens akademija

Spalio 22 - 26 d. d. vyko moksleivių ateitininkų rudens akademija "Atrask tiesą, griauk mitus!" Tradiciniame renginyje Kaune per šimtą jaunų žmonių - moksleivių ir jiems vadovaujančių studentų - diskutavo religinio sąmoningumo klausimais, ugdė gebėjimus skleisti savo tikėjimą kasdienėje aplinkoje.

Šia proga akademijos dalyviai lankėsi Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje, kasdien dalyvavo šv. Mišiose. Šeštadienį, spalio 23 d., iškilmingoms šv. Mišioms vadovavo ateitininkų federacijos dvasios vadas vysk. Gintaras Grušas. Jų metu vyskupas priėmė vieno jauno ateitininko sendraugio įžodį.

 


 

 

 

 

Moksleivių ateitininkų akademijos aktualiomis temomis vyksta 4 kartus per metus jau apie 20 metų vis kituose Lietuvos miestuose. Vyresniųjų klasių moksleiviai, kad patektų į akademijas, rašo rašinius iš anksto pateiktomis temomis.

Šiemet šimtmetį švenčianti Ateitininkų federacija yra seniausia Lietuvos jaunimo organizacija, kuri užsiima sąmoningo, tautiško ir katalikiško jaunimo ugdymu. Moksleivių ateitininkų sąjunga vienija apie 1200 narių, kurie aktyviai dalyvauja kuopų veikloje net ir mažiausiuose Lietuvos miesteliuose.

 


 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas