Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

 

A+A kun. Ričardo Repšio 1-osios mirties metinės

2010 m. liepos 28 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje buvo minimos kun. Ričardo pirmosios žūties metinės. Šia proga 12 val. šv. Mišias koncelebravo Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir altarista kun. jub. Bronius Gimžauskas. Šv. Mišiose dalyvavo kun. Ričardo klasiokai, draugai ir parapijos bendruomenė. Per homiliją, kurią skelbė dekanas mons. V. Grigaravičius, buvo kalbama apie pasirengimą kelionei pas Viešpatį: turime gyventi susitaikę su Dievu ir artimui. Taip pat monsinjoras tikinčiuosius ragino melstis už pašaukimus, kurių šiuo metu trūksta.

Šv.  Mišių pabaigoje parapijos klebonas kun. J. Stankevičius padėkojo parapijiečiams, kurie savo aukomis prisidėjo prie antkapio paminklo pastatymo, taip pat, kurie nuolat meldžiasi už mirusijį prie jo kapo ir jį prižiūri.

Po šv. Mišių dalyvaujantieji susirinko prie kapo, kur buvo pašventintas paminklas ir sugiedota giesmė "Viešpaties angelas..."

 

  

 

 

 


 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas