Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Išvyka į Rokiškį - Baltriškes

 

2010 m. birželio 12 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos jaunimas ir tikybos mokytojos vyko į ekskursiją, kurios tikslas buvo aplankyti Rokiškio muziejų - Tyzenhauzų dvarą, Rokiškio šv. Mato bažnyčią ir Baltriškėse gyvenančią Tibiriados brolių bendruomenę. Piligrimai pirmiausia aplankė Rokiškio muziejų, kur juos pasitiko gidė teta Onutė ir išmokė lieti žvakes senovišku būdu.

 

 

Baigus lieti žvakes ekskursijos dalyviai, lydimi gidės, aplankė dvaro kambarius, kuriuose gyveno grafai Tyzenhauzai: darbo kambarį, svetainę, pokylių salę ir t.t., Prakartėlių parodą ir drožėjo L. Šėpkos darbų parodą.

Lankėmės ir Rokiškio bažnyčioje, kur gidė pateikė įdomią ir svarbią informaciją apie šią šventovę, kaip architektūrinį paminklą.

 


 

Popietėje piligrimai nuvyko į Baltriškes pas Tibiriados brolius, kur jų jau laukė br. Mykolas. Jis svečiams pristatė Tibiriados brolių bendruomenės įsikūrimo Lietuvoje istoriją, pasidalino mintimis apie maldą, atsakė į klausytojų klausimus. Po to visi dalyvavo šv. Mišiose. Po šv. Mišių broliai piligrimams padovanojo jų išdrožtą kryželį. Taip pat br. Mykolo lydimi keliauninkai aplankė ir brolių rankomis atstatomą Baltriškių bažnyčią. Jaunimas ir tikybos mokytojos į namus grįžo pailsėję ir dvasiškai praturtėję.

 


 

Dėkojame mūsų parapijos klebonui kun. J. Stankevičiui už suteiktą paramą ir galimybę pakeliauti.

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas