ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Lietunos Jaunimo dienos, Panevėžys

Šių metų birželio 26-27 d. parapijos jaunimas, kartu su vadovais ir su J. Urbšio mokyklos grupe, keliavo į Panevėžį dalyvauti Lietuvos jaunimo dienose. Dalyviai apsigyveno kukliomis sąlygomis mokykloje ir entuziastingai jungėsi į parengtą programą. Atvykusį jaunimą bendrai maldai per šokį subūrė specialiai šioms jaunimo dienoms sukurtas himnas.

Teminiai užsiėmimai padėjo labiau pasigilinti į rūpimus tikėjimo klausimus. Vakare jaunimas turėjo progą visi kartu švęsti Sutaikinimo pamaldas Panevėžio Cido arenoje. Vakarinio koncerto metu kartu su kunigų grupe „Sacerdos" ir iš Airijos atvykusia šlovinimo grupe dėkojo Dievui, šlovino, šoko ir linksminosi. Iš Ispanijos atvykę Pasaulinių jaunimo dienų savanoriai pakvietė visus dalyvauti ateinančiais metais Madride vyksiančiose Pasaulinėse jaunimo dienose. Visą renginį vainikavo sekmadienio šv. Mišios, kuriose dalyvavo visi Lietuvos vyskupai, o Eucharistijos šventimui vadovavo kardinolas A. J. Bačkis. Keliauninkai grįžo į namus pilni įspūdžių, džiaugsmo ir Dievo malonės.