Balandžio 23 - 25 d. d. kviečiu dalyvauti  Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje organizuojamoje Lietuvos Nepriklausomybės 20-mečio minėjimo šventėje „Esate pašaukti laisvei". Šventę kartu su parapija organizuoja Dainavos seniūnija. Šventinis renginys bus organizuojamas bažnyčioje ir „Dainavos" parke.

Šventės kulminacija - balandžio 25 d., kuomet bus švenčiami Gerojo Ganytojo atlaidai, 10.30 ir 12 val. Šv. Mišiose bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas, kurį teiks Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius.

Išsami šventės - „Esate pašaukti laisvei" programa:

Skiriama  - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-čiui.

Vieta:  Dainavos parkas. Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčia, V. Krėvės pr. 95A, Kaunas.

Balandžio 23 diena (penktadienis)

Kauno Gerojo Ganytojo parapijos mokyklų bendruomenių diena.

12 val. - Šv. Mišios Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje (V. Krėvės pr. 95A, Kaunas)

Gieda Kauno Viktoro Kuprevičiaus mokyklos choras.

Šv. Mišioms vadovauja parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius

13 val. Parapijos mokyklų: Dainavos, A. Stulginskio, V. Kuprevičiaus, J. Urbšio vidurinių mokyklų mokinių meninių darbų parodos atidarymas bažnyčios salėje.

A. Stulginskio vidurinės mokyklos meninė kompozicija „Atnešam šviesos tavo žvilgsniui".

Kauno Petrašiūnų Šv. Vincento Pauliečio parapijos kapucinų jaunimo grupės koncertas.

14 val. Konferencija „Lietuva: tautos indėlis Nepriklausomybei"

15 val. Bendros vaišės (Kareiviška košė ir arbata) vaišina parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Balandžio 24 diena (šeštadienis)

Dainavos bendruomenių diena.

10 val. Dainavos Kermošiaus, parodos - mugės pradžia;

12 val. Šv. Mišios Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje;

13 val. Šventės „Esate pašaukti laisvei" atidarymas;

14 val. Koncertas „Aš iš Dainavos" (Kauno m. Dainavos seniūnijos ugdymo įstaigų ir svečių pasirodymas);

18 val. Šventos Mišios;

19-22 val. Jaunimo vakaras.

Balandžio 25 diena (sekmadienis)

Gerojo Ganytojo atlaidai

9 val. Dainavos Kermošiaus tęsinys

10 val. Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus sutikimas Gerojo Ganytojo bažnyčios šventoriuje