Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Gavėnios rekolekcijos J. Urbšio katalikiškoje vid. m-kloje

2010 m. kovo 18 d. Kauno J. Urbšio katalikiškoje vid. m-kloje vyko mokyklos bendruomenės rekolekcijos. Ryte su  8 - 11 klasių mokiniais mintimis apie Gavėnios laikotarpį dalinosi s. Liucija Grybaitė FMA ir saleziečių bendradarbis Justinas Akstinas.

 Po pietų rekolekcijas šios mokyklos ir Kauno Dainavos vid. m-klos mokytojams vedė Kauno Jėzuitų gimnazijos direktorius kun. Aldonas Gudaitis SJ. Rekolekcijų vedėjas pirmoje popietės dalyje pasidalino mitinis ir asmeniška patirtimi tema: „Sekti Jėzų: mokytojo asmenybė katalikiškoje mokykloje." Pertraukos metu mokytojai bendravo prie arbatos puodelio. Antroje popietės dalyje kunigas dalinosi mintimis tema „Jis parodė savo meilę iki galo".  Mokytojų rekolekcijos baigėsi dalyvavimu šv. Mišiose, kurioms vadovavo Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos kapelionas kun. Pedro Pich.

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas