Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

KMC posėdis Kauno Buitinių paslaugų ir  verslo mokykloje

 

2010. 02. 03 Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykloje įvyko Kauno Gerojo Ganytojo KMC posėdis, kuriame dalyvavo Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje esančiose mokyklose dirbantys tikybos mokytojai. Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokyklos dir. pav. Sigita Vyšniauskaitė ir muzikos vyr. mokyt. Dalia Rimkevičienė posėdžio dalyviams pristatė šią mokyklą ir supažindino su dorinio ugdymo situacija joje.

 Posėdyje dalyvavo Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro vadovas Emilis Vasiliauskas ir Piligrimų centro vadovas Mantas Kuraitis. Jie posėdžio dalyviams pristatė šių centrų veiklą ir pakvietė mokytojas bendradarbiauti, kviečiant jaunimą dalyvauti renginiuose, kuriuos organizuoja šie centrai. Buvo nutarta, kad vasario ir kovo mėn. jie lankysis parapijoje esančiose mokyklose ir praves tikybos pamoką, kurios metu jaunimui pristatys Jaunimo centro ir Piligrimystės centro veiklą. Posėdyje buvo aptarti ir kiti KMC veiklos klausimai, vienas iš jų - tai tikybos mokytojų dalyvavimas Kauno I-ojo dekanato tikybos mokytojų šventėje skirtoje paminėti Tikybos dėstymo 20 -metį. Ši šventė įvyks 2010.02.19.

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas