Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.
  2009 m. gruodžio 5 d. Pal. arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijos jaunimas perdavė Lietuvos Jaunimo dienų (toliau - LJD) kryžių Kauno Gerojo Ganytojo parapijos jaunimui. LJD kryžius šiais metais keliauja per visas Lietuvos bažnyčias ir kviečia parapijų jaunimą ruoštis artėjančioms Lietuvos Jaunimo dienoms. Kryžiaus perdavimo apeigoms vadovavo kun. Andrius Alminas.
  Atvykus į Kauno Gerojo Ganytojo parapiją, LJD kryžius buvo iškilmingai sutiktas ir po įžangos maldos pagerbtas, apmąstant kryžiaus kelią. Kryžiaus kelio maldą vedė diakonas Gytis Stumbras. Kryžiaus pagerbimo apeigos baigėsi šv. Mišių auka, kuriai vadovavo kun. A. Kazlauskas ir kun. Br. Gimžauskas.
  Visų gruodžio 6 d., sekmadienio aukojamų šv. Mišių metu bendruomeninėje maldoje buvo meldžiamasi Lietuvos Jaunimo Dienų intencijomis. Sekmadienio apeigose dalyvavo Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, diakonas Gytis Stumbras, parapijos jaunimas ir parapijos sielovados grupės atstovai.
  Iš mūsų parapijos kryžius iškilmingai buvo išlydėtas gruodžio 7 d., pirmadienį, po 8 val. šv. Mišių. LJD kryžių perėmė Šančių Švč. Jėzaus Širdies parapijos atstovai.

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas