Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.
2009 m. lapkričio 16 d. Kauno T. Masiulio Jaunimo m-kloje įvyko Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC posėdis. Posėdžiui vadovavo Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas, kun. J. Stankevičius. Tikybos dėstymo padėtį mokykloje pristate Kauno T. Masiulio Jaunimo m –klos soc. pedagogė Vitalija Mykličienė. Posėdyje dalyvavusius mokytojus ji supažindino su mokyklos veikla, kasdieniniame darbe sutinkamais džiaugsmais ir sunkumais.  
Tikybos mokytojai apsilankė ir šios mokyklos muziejuje, kuris skirtas T. Masiuliui atminti. Muziejų pristatė Regina Končienė.
Šioje mokykloje dirbanti tikybos mokytoja s. Rimutė Garnevičiūtė MVS  savo kolegėms pristatė jos paruoštas ir pamokų metu naudojamas metodines priemones. Posėdžio metu buvo aptartos tolimesnės šios mokyklos bendradarbiavimo su Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bendruomene gairės.
 
 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas