Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.
2009 m. lapkričio 22 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje paminėta Negimusio kūdikio diena. 1955 m. lapkričio 23 d. Lietuvoje buvo įteisinti abortai ir iki šiol tūkstančiai šeimų yra paliestos kūdikio netekties skausmo. Ta proga parapijos Šeimos centras parengė meninę kompoziciją. Šv Mišios buvo aukojamos už negimusius kūdikius ir netekties sielvartą patyrusias šeimas. Bažnyčia kviečia priimti Jėzaus atleidimą ir jo meilę, kad kančia būtų perkeista į viltį ir ramybę. Parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir kiti kunigai pakvietė jungtis į bendrystę maldoje bei konkrečia pagalba prisidėti prie gyvybės kultūros puoselėjimo, kūdikio netektį išgyvenančių arba dėl nėštumo abejojančių šeimų, moterų palaikymo. Bendruomeninėje maldoje dėkojome Dievui už vaisingumo dovaną, meldėmės už žmones, kurie skleidžia Gyvybės Evangeliją ir prašėme suteikti išminties gydytojams ir įstatymų leidėjams, kad jie gintų ir gerbtų žmogų nuo pradėjimo momento iki natūralios mirties. Kunigai kvietė šv. Mišių dalyvius uždegti žvakeles ir visą savaitę melstis už Lietuvos šeimas, netekusias savo negimusių kūdikių. “Viešpatie, atverk jų širdis, pripildyk savo gydančios meilės. Meldžiame už šeimas, moteris bei merginas, kurios šiuo metu išgyvena abejones nutraukti nėštumą ar gimdyti“.
Lapkričio 29 d. po 12 val. šv. Mišių šeimos centras pakvietė į susitikimą su psichologe Zita Vasiliauskaite, kurio metu kalbėsimės tema „Netektis“.

Parapijos šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė
 
Negimusio kūdikio dienos minėjimas

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas