2009 m. rugpjūčio mėn. 15 d., per Žolinės atlaidus, Gerojo Ganytojo parapijoje salezietė s. Inga Rukaitė 12 val. šv. Mišių metu sudėjo amžinuosius įžadus Marijos Krikščionių Pagalbos Dukterų Institute. Šv. Mišias koncelebravo: mons. Kauno I dekanato dekanas Vytautas Grigaravičius, parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, vikaras kun. Artūras Kazlauskas, kun. Stasys Šileika SDB, Petrašiūnų parapijos vikaras kun. Waldemar Michalowski OFM Cap. Šv. Mišių liturgijai vadovavo kun. A.Kazlauskas, patarnavo - parapijos diakonas Gytis Stumbras.

FMAizadai2

Pamokslo metu, kurį pasakė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, tikintieji buvo supažindinti su vienuolės pašaukimo keliu ir buvo paaiškinta amžinųjų vienuolinių įžadų reikšmė. Klebonas akcentavo, kad vienuoliniai įžadai - tai Dievą mylinčio ir į Jo kvietimą atsiliepiančio asmens savęs dovanojimas Dievui.

Amžinųjų vienuolinių įžadų sudėjimo metu s. Inga, perskaičius savęs paaukojimo Dievui formulę, pasirašytą sava ranka,  ją tikinčiųjų bendruomenės akivaizdoje pasirašė ant alotriaus stalo. Šiuos įžadus s. Inga sudėjo į Marijos Krikščionių Pagalbos Dukterų Instituto generalinės motinos delegatės, CEL inspektorijos inspektorės s. Marie Tkadlecova' FMA rankas.

FMAizadai1

Po to šv. Mišių celebrantas sukalbėjo pašventinimo maldą. Po šios maldos vyresnioji viešai paskelbė, kad s. Inga yra priimta į Marijos Krikščionių Pagalbos Dukterų Institutą, kaip sesė su amžinaisiais įžadais ir tai išreiškė apkabinimo gestu. Amžinųjų vienuolinių įžadų sudėjimo apeigos baigėsi Gerojo Ganytojo ikonos įteikimu. Ją sesei įteikė inspektorė.

FMAizadai.3

Šventėje dalyvavo keturios seserys salezietės iš Čekijos Respublikos, Palemono bendruomenės seserys salezietės, bendruomenės geradariai, Kauno Dainavos vidurinės mokyklos bendruomenės atstovai ir parapijiečiai. Šv. Mišių metu giedojo parapijos Jaunimo choras, kuriam vadovauja Arūnas Kučikas, grojo s. Liucija Grybaitė FMA, giesmę "Viešpatie paliesk" atliko Kauno Dainavos vid. m-klos 3b klasės mokinė Iveta. Ši giesmė buvo jos dovana tikybos mokytojai amžinųjų įžadų proga.

Po šv. Mišių s. Ingą FMA sveikino sesės salezietės ir taip pat gausus būrys parapijiečių, bendradarbių, mokinių.

FMAizadai.4