Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Kovo 19 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje prasidėjo seminarų ciklas „Meilė - Šeima - Vaikai". Pirmąjį seminarą vedė Kauno arkivyskupijos Šeimos centro psichologė Zita Vasiliauskaitė. Kartu buvo švenčiama Šv. Juozapo - šeimos ir visos katalikų Bažnyčios globėjo - šventė. Rengiantis šiai dienai parapijos Šeimos centro nariai papuošė bažnyčią Šv. Juozapo paveikslo dekoracija ir dalyvavo liturgijoje.

Šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. teol. lic. Jonas Stankevičius. Savo homilijoje klebonas kalbėjo apie šeimas ištikusią krizę.

Visuotinėje maldoje meldėmės už parapijos šeimas ir prašėme šv. Juozapo užtarimo. Artnašų procesijoje aukojome žvakę, simbolizuojančią šeimų troškimą siekti šviesos ir šviesti, vaišių kraitę ir lelijos žiedą. Kauno arkivyskupijos Šeimos centras dovanojo parapijos šeimoms knygas ir lakstinukus.

                      Po Šv. Mišių konferencijų salėje vyko seminaras šeimoms. Parapijos šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė pakvietė šeimas burtis ir statyti gyvąją Bažnyčią. Kartu su psichologe Zita Vasiliauskaite ir parapijos klebonu diskutavome apie tai, kaip išsaugoti tarpusavio meilę, kaip geriau suprasti vienas kitą.

 

Šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas