Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gegužį – kad vienuoliai(ės), seminaristai augintų savo pašaukimą per ugdymą, leidžiantį jiems tapti patikimais Evangelijos liudytojais. ARKIVYSKUPIJOS – už vaikus ir M. Marijos užtarimo moterims puoselėjant motinystės dovaną

Šeimų ir jaunimo dieną Šilinėse meldėsi ir mūsų parapijos atstovai

2023 m. rugsėjo 9-ąją į tikėjimo piligrimystę – Didžiuosius Šilinių atlaidus vyko ir Gerojo Ganytojo parapijos atstovai.

Džiaugėmės išsiilgta bendra kelione, džiugia malda drauge su daugybe bendruomenių, gausiu šeimų su vaikučiais būriu, svečiais iš Lenkijos ir Latvijos, įkvėptu ir padrąsinančiu arkivyskupo Kęstučio Kėvalo žodžiu.

Po šventųjų Mišių, piligrimystės ir agapės Šiluvoje, pakeliui namo užsukome į Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią. Ten parapijos klebono kun. Gintauto Jankausko, tą dieną tarnavusio Šiluvoje, rūpesčiu mūsų jau laukė dvi svetingos parapijietės. Istorijos mokytoja Rita Stonytė supažindino su pagrindiniais parapijos istorijos ir bažnyčios architektūros bei meno faktais, o parapijos vargonininkė Teresė Vaitekūnaitė papasakojo apie dabartinį parapijos gyvenimą ir padėjo mūsų parapijos piligrimams bendromis giesmėmis padėkoti Šiluvos Marijai, Jėzaus ir mūsų Motinai, už sustiprintą viltį, atnaujintą džiugesį ir troškimą dar sąmoningiau ir bendruomeniškiau eiti tikėjimo keliu.

Apie Šeimų dieną Šiluvoje plačiau: kaunoarkivyskupija.lt 

Keletas akimirkų iš liturgijos šventimo Šventovės aikštėje bei susitikimo Ariogalos bažnyčioje:

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas