GEROJO GANYTOJO ATLAIDAI 2022

2022 m. gegužės 8 d., Gerojo Ganytojo sekmadienį parapija šventė
titulinius Gerojo Ganytojo atlaidus.
Parapiją aplankė arkivyskupas Kęstutis Kėvalas ir
12 val. šv. Mišiose  teikė Sutvirtinimo sakramentą.

PATVIRTIK TIKĖJIMĄ GYVENIMU!

Kai pasaulis puošiasi žiedais, mūsų parapijos jaunimo būrelis prašė Šventosios Dvasios dovanų tolimesnei gyvenimo kelionei, kad gyvenimo darbai duotų tinkamų vaisių. Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas susirinkusiam jaunimui kalbėjo, kad šis jų amžiaus tarpsnis yra pats tinkamiausias metas atpažinti geriausią savo gyvenimo versiją ir ją panaudoti geram. Jis pabrėžė Sutvirtinimo Sakramento svarbą, pasakodamas apie išsigandusius apaštalus, kuriuos Viešpats sustiprino, atsiųsdamas jiems dovaną – Šventąją Dvasią, kuri juos pripildė drąsos ir džiugesio. Arkivyskupas Kęstutis pabrėžė, kad jiems yra patikėta ypatinga Viešpaties misija, kad patikėtų Dievui savo gyvenimą ir ateitį,  atpažintų savo pašaukimą, ir visada jaustų Jo jėgą, Jo malonę visuose gyvenimo sprendimuose.

Šv. Mišias Ganytojas pradėjo sakydamas: „Mes jūsų labai laukėme norime jums padovanoti šventę... Jūs atsiliepėte savo širdžių atvirumu“. Jėzus aiškiai sako: „Manosios avys klauso Mano balso; Aš jas pažįstu, ir jos seka paskui Mane“ (Jn 10, 27). Sekite Jėzų ir būkite laimingi čia ir pasiekite Amžiną Gyvenimą.