Marijos dieną parapijos choras giedojo Šiluvoje

Arkivyskupijos kvietimu Gerojo Ganytojo parapijos sumos choras, vadovaujamas maestro Daivos Redžepovienės, 2022 m. lapkričio 13 d., sekmadienį, vyko į Marijos dieną Šiluvoje ir giedojo šv. Mišiose bazilikoje. Drauge vyko ir būrelis parapijiečių – maldos grupių atstovų, piligrimus lydėjo parapijos vikaras kun. Vitas Kaknevičius.

Pagrindinėms šv. Mišioms 12 val. vadovavo kardinolas Sigitas Tamkevičius, vyko tiesioginė transliacija per Delfi TV. Kardinolo pamokslas >>

Po tarnystės Šiluvos bazilikoje piligrimai aplankė ir netoliese esančią Girkalnio Šv. Jurgio bažnyčią. Joje piligrimų laukė šios bažnyčios statytojas kun. Juozas Kaknevičius. Parapijos klebonas, kuris yra ir kun. Vito brolis, pasidalijo nuostabiais Dievo darbais per geradariaus bažnyčios statybos metu ir šių dienų parapijos gyvenimo rūpesčiais.

Visą kelionę piligrimus lydėjo ypatinga Švč. M. Marijos globa, jos mylintis šypsnis ir motiniška šiluma spindėjo ir iš nuostabaus Šiluvos dangaus...  Bažnyčios Motina, melski už mus!