Mūsų mylimas klebonas mons. Kęstutis švenčia Kunigystės 30-metį

2021 m. rugsėjį savo Kunigystės šventimų 30-metį švenčia 1991 metų Kauno kunigų seminarijos laida (23 kunigai), kurioje – ir mons. Kęstutis Grabauskas.

Rugsėjo 22 d., trečiadienį, parapijos tikintieji ir mokyklų atstovai dėkojo už mūsų mylimo klebono kunigystės dovaną Mišiose Gerojo Ganytojo bažnyčioje.

Rugsėjo 27 d., pirmadienį, savo kurso kurso draugus ir dėstytojus į Kauno Kristaus Prisikėlimo baziliką sukvietė rektorius mons. Vytautas Grigaravičius (fotografijos Aldonos Narušienės; plačiau prisikelimas.lt >>).

Mielas mons. Kęstuti,

Jūsų malda Viešpačiui maloni. Ji įkvėpta Šventosios Dvasios. Šventoji Dvasia palengvina pokalbį su Jėzumi, kuris yra mūsų draugystės išraiška. Šventoji Dvasia veda ir judina tuos, kurie artinasi prie Viešpaties su pasitikėjimu ir paprastumu, ieškodami Jo Veido ir ilgėdamiesi Jėzaus Širdyje degančios ugnies šilumos. Draugystė su Kristumi nesunki. Tai dovana, kuri laisvai ir mielai duodama visoms sieloms, bet pirmiausia savo kunigų sieloms. Jei kunigai gyvena Jėzaus draugystėje, Jo Bažnyčia džiūgauja! Ji tada šilumos, šviesos, ramybės ir šventumo vieta.

Šventimų dieną ant kiekvieno kunigo išliejama Šventoji Dvasia, kuri suteikia jam įstabią galią gyventi Dievo draugystėje ir Jo Švenčiausiosios Motinos artume. Kunigas, kuris priima šią dovaną ir naudoja šią galią, siekia šventumo. Tai apaštalo Jono malonė, apie kurią yra kalbėta: draugystė su Jėzumi, su Jo Švenčiausiąja Širdimi ir tyras artimumas su Jo Motinos Širdimi, toks, kokį turėjo šventasis Jonas ir net šventasis Juozapas. Nekaltoji Motinos Marijos Širdis myli visus kunigus. Kiekvieną jų Ji priima kaip Savo sūnų, kiekvieną Ji mato kaip Jėzaus Širdies bičiulį, draugą, kurį Jis išsirinko ir iš kurio nori visų tų draugystės savybių, kurių sulaukė iš šventojo Jono asmens. Tai yra dalis vaidmens, kurį Jo Motina atlieka pašventinant kunigus. Kiekvieną kunigą, kuris Jai pasišvenčia, Ji ves į giliausius draugystės su Jėzaus Švenčiausiąja Širdimi džiaugsmus.

Mons. Kęstuti, Tavyje tai jau prasidėjo ir vyksta... Viešpats ir Švenčiausioji Motina nenuleidžia nuo Tavęs akių niekada, nė minutėlės, ir Jų Širdys susivienija švelniai Tave mylėdamos, kaip mylėjo Jo mylimąjį mokinį ir bičiulį šventąjį Joną. Gyvenk šioje malonėje. Lik pasitikintis. Mes meldžiamės už Tave. Telaimina Tave Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia.

Parapijos kunigai ir tikintieji