Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

     Svarbiausias įvykis laukiant šv. Kalėdų Aleksandro Stulginskio vid. mokykloje buvo Advento rekolekcijos, kurias pravedė parapijos klebonas kunigas Jonas Stankevičius. Gruodžio 18 d. visų klasių ugdytiniai, mokytojai kartu ruošėsi Kalėdoms. Mokiniai parengė vaizdelį „Kristaus gimimas". Kiekvienas savaip, kiekvienas skirtingai supratome, bet tikrumas vaikų veiduose nuteikė optimistiškai, o Šventoji Komunija suvienijo mūsų širdis. Nuošalyje neliko ir mokinių tėvai. Tos pačios dienos vakarą tėvai ir mokytojai rinkosi į vakaronę „Tavo lango šviesa". Vakaronėje dalyvavo parapijos vikaras kunigas Kastytis Šulčius, Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė. Mokiniai savo programa džiugino susirinkusiuosius.


     Kristau! Viskas buvo skirta Tau. Tavo, Jėzau, gimimas yra geriausias atpildas nei pagiriamieji žodžiai, kurių beveik negavome.

    Naujieji Metai atnešė naujus darbus. Gyvenimas vėl reikalaus kantrybės ir meilės.

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas