Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

  Jau tapo tradicija, kad Kauno miesto ateitininkai prieš Kalėdas renkasi Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Gruodžio 9 dieną parapijos klebonas kunigas Jonas Stankevičius ir Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopa pasitiko gausų būrį ateitininkų ir jų vadovų. Mūsų susitikimai nėra pro forma. Tai mažosios ateitininkų rekolekcijos. Atlikę išpažintį, klausėme Tiberiados brolio pamąstymų apie maldos reikšmę mūsų gyvenime. Savo liudijimais dalijosi maldos grupės nariai. Šventąsias Mišias aukojo klebonas kunigas Jonas Stankevičius ir ateitininkų dvasios vadas monsinjoras Lionginas Vaičiulionis.

Ateitininkai, Gerojo Ganytojo Dainavos parapija, Tiberiados broliai

 

  Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopos vadovės Birutė ir Jolanta džiaugėsi, kad minėdami 2009 metais Lietuvos vardo tūkstantmetį ir Evangelijos metus, mūsų kuopa švęs oficialaus įkūrimo 10 - metį.

  Vaikų dovanoti angelai viltingai nuteikė, kad metai bus gausūs prasmingų darbų, tikros draugystės ir sielų bendrystės.

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas