Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gruodį – kad neįgalieji būtų dėmesio centre, o institucijos siūlytų integracijos programas. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėję nauji liturginiai metai mus labiau priartintų prie Kristaus Taikos Kunigaikščio.

  Jau tapo tradicija, kad Kauno miesto ateitininkai prieš Kalėdas renkasi Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Gruodžio 9 dieną parapijos klebonas kunigas Jonas Stankevičius ir Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopa pasitiko gausų būrį ateitininkų ir jų vadovų. Mūsų susitikimai nėra pro forma. Tai mažosios ateitininkų rekolekcijos. Atlikę išpažintį, klausėme Tiberiados brolio pamąstymų apie maldos reikšmę mūsų gyvenime. Savo liudijimais dalijosi maldos grupės nariai. Šventąsias Mišias aukojo klebonas kunigas Jonas Stankevičius ir ateitininkų dvasios vadas monsinjoras Lionginas Vaičiulionis.

Ateitininkai, Gerojo Ganytojo Dainavos parapija, Tiberiados broliai

 

  Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopos vadovės Birutė ir Jolanta džiaugėsi, kad minėdami 2009 metais Lietuvos vardo tūkstantmetį ir Evangelijos metus, mūsų kuopa švęs oficialaus įkūrimo 10 - metį.

  Vaikų dovanoti angelai viltingai nuteikė, kad metai bus gausūs prasmingų darbų, tikros draugystės ir sielų bendrystės.

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas