Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Girdi, Laisve, mes vis nesiliaujame apie Tave kalbėję. Laisvės Gynėjai, sausio 13-ąją Jūs uždegėte mūsų širdyse niekada neužgesinamą Laisvės Aukurą.

 Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla dalyvavo akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija". Mokiniai su mokytojais susirinkę į mokyklą 7.45 val. padėjo žvakes prie kiekvieno mokyklos lango ir 8.00 val. jas uždegė. Mūsų žvakių liepsnelės susijungė su visoje Lietuvoje tuo metu uždegtomis.

Mokiniams apie Sausio 13 -osios dienos įvykius priminė ne tik nuotraukos, filmai, bet ir gyvi liudytojai, kraupias dienas ir naktis budėję prie Parlamento ir televizijos bokšto.

Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje mokiniai pristatė projektą "Atmintis gyva, nes liudija". Pilių maketai, mokinių poezija ir nuotraukos - viskas yra skirta Laisvės Gynėjų atminimui.

Sausio 13

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas