2008. 12. 03. d. Marijos Krikščionių Pagalbos Dukterų Instituto namuose, Palemone, įvyko Kauno „Dainavos" vid. m-klos pradinių klasių mokytojų ir darželių „Etiudas", „Želmenėlis", „Sadutė" direktorių ir administracijos atstovų metodinė diena - adventinis rytmetys. Jį vedė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaras Kastytis Šulčius ir Kauno Dainavos vid. mokyklos tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė FMA.

2008. 12. 08 d. Kauno Dainavos vid. mokykloje vyko adventinė popietė skirta šios mokyklos mokytojams. Popietėje dalyvavo ir mintimis apie Adventą bei misijonierišką patirtį Ruandoje pasidalino kun. Hermanas Šulcas SDB.

Ganytojas, Dainava, Šulcas

2008. 12. 17. d. 9 val. 15. min. vyko susitaikinimo pamaldos Kauno Dainavos vid. m-klos 4, 5 ir 9 kl. mokiniams. Jų metų mokiniai turėjo galimybę prieiti asmeninės ispažinties ir komunijos. Džiaugiamės, kad daugelis mokinių nuosirdžiai ruošė savo širdis Kalėdų šventėms ir pasinaudojo šia galimybe susitaikyti su Dievu ir priimti Jo gailestingą meilę.

10.00 val. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje įvyko renginys " Dovana Kūdikėliui Jėzui". Jame dalyvavo Kauno Dainavos vid. m-klos 3 - 4 kl. mokiniai.

Renginio metu  Kauno Dainavos vid. m-klos 2 a kl. mokiniai pristatė vaidinimą "Angelų Dovanos". Šiuos mokinius paruošė  mokytoja Aldona Komisaraitienė, tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė FMA.

Vaidinimo metu giesmes atliko Kauno Dainavos vid. mokyklos pradinių klasių chorelis, kuriam vadovauja muzikos mokytoja Dalia Motiečienė.

Vaidinimo pabaigoje kiekvienos klasės atstovai prie bažnyčioje paruoštos Prakartėlės padėjo Advento metu Kūdikėliui Jėzui paruoštas jų dovanas: širdeles, kuriose surašė gerus darbus, padarytus Advento laikotarpiu ir pinigėlius, kuriuos sutaupė per Adventą, susilaikydami nuo saldumynų pirkimo. Šie pinigėliai skirti Ruandos vaikams.

Po vaidinimo, šventės dalyviams žodį tarė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Jis mokiniams paaiškino Kūčių vakarienės ir kalėdaičio laužymo prasmę bei kiekvienos klasės mokytojai įteikė kalėdaičius, kuriais mokiniai dalinosi grįžę į savo klases.

Renginio pabaigoje padėkos žodį parapijos klebonui ir renginio dalyviams bei orgnizatoriams tarė Kauno Dainavos vid. m-klos pavaduotoja J. Vengalienė.

Ganytojas, Dainava

2008. 12. 17. - 2009. 01. 04 d.d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyksta Kauno Dainavos vid. m-klos 3 - 4 kl. mokinių prakartėlių paroda "Mano Prakartėlė". Maloniai kviečiame apsilankyti.

2008. 12. 18. d. Kauno Dainavos vid. mokyklos 2 klasių mokiniai lankėsi Kauno Panemunės senelių globos namuose. Jie aplnakė senelius, pasveikino juos su artėjančiom Kalėdom ir parodė vaidinimą "Angelų dovanos".

2008. 12. 19. Kauno Dainavos vid. m-kloje lankėsi Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaras kun. Kastytis Šulčius. Jis susitiko su 1- 2 kl. mokiniais.

Šventinį rytmetį pradėjo 2 a kl. mokiniai. Jie parodė vaidinimą "Angelų dovanos".

Po to žodį tarė svečias, kun. Kastytis Šulčius. Jis vaikams paaiškino kuris Kalėdų simbolis yra svarbiausias ir kalėdaičio laužymo prasmę bei įteikė kalėdaičius kiekvienos klasės mokytojai. Renginį užbaigė bendra malda prie Kūčių stalo. Mokiniai grįžę į savo klases laužė kalėdaitį ir vaišinosi atsineštomis vaišėmis.