Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.
  • Šiandien – Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmė (Sekminės). Prieš Sumą – sekminių procesija. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje ar koplyčioje pamaldžiai dalyvauja pamaldose, kurių metu giedamas himnas „O Dvasia, Viešpatie, nuženk“.
  • Šiandien taip pat Tėvo diena.  Visų Šv. Mišių metu melsimės už gyvus ir mirusius Tėvus. Bus laiminami pamaldose dalyvaujantieji Tėvai.
  • Velykinės Išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  •  Birželio 5d. 18 val. Šv. Mišas aukos kun. Benas Audrius Martusevičius. Po Šv. Mišių vyks naujos jo knygos pristatymas.
  • Nuo ateinančios savaitės iki birželio 19 dienos mūsų bažnyčios vestibiulyje vyks paroda, skirta susipažinimui su Garbingojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio gyvenimu. Ši paroda keliauja per visas Kauno parapijas.
  • Ateinantį trečiadienį vakaro Šv. Mišių metu tradiciškai melsimės už mūsų ligonius, o ateinantį šeštadienį melsimės į Švč. M. Mariją.
  • Ateinatį sekmadienį švęsime Švč. Trejybės iškilmę. Kauno arkikatedroje bazilijoje 12 val bus teikiami diekono šventimai klierikams Vincentui Lizdeniui ir Emiliui Vasiliauskui, pastoracinę praktiką atlikusiems ir mūsų parapijoje. Melskimės už naujuosius diakonus.
  • Birželio 25 d. 14 val Vilniaus katedros aikštėje Garbingasis arkivyskupas Trofilius Matulionis bus iškilmingai skelbiamas Palaimintuoju. Kviečiame gausiai dalyvauti pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamose iškilmėse.

Bažnyčia mini šventuosius:

 

06.05 (M) šv. Bonifacas, vyskupas, kankinys.

06.06 (m) šv. Norbertas, vyskupas.

06.08 (F) MŪSŲ VIEŠPATS JĖZUS KRISTUS, AUKŠČIAUSIASIS IR AMŽINASIS KUNIGAS.

06.09 (m) šv. Eremas, diakonas, Bažnyčios mokytojas.

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas