ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Advento rekolekcijos A. Stulginskio pagr. m-klos - daugiafunkcio centro bendruomenei

2015 m. gruodžio 17 d. A. Stulginskio pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenei buvo pravedamos Advento rekolekcijos. Bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. K. Grabauskas. Mišiose giedojo mokyklos moksleivių ir mokytojų ansamblis, mokiniai skaitė šv. Rašto skaitinius, visuotinės maldos kreipinius, patarnavo prie altoriaus. Moksleiviai ir mokytojai ėjo susitaikyti su Viešpačiu Jėzumi Kristumi ir priėmė jį šv. Komunijos metu. Po šv. Mišių parapijos klebonas pasveikino gerb. direktorių ir mokyklos bendruomenę artėjančių šv. Kalėdų proga.