EVANGELIJA PAGAL JONĄ  3, 16-18.

Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų,

kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad jis pasaulį pasmerktų,

bet kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas.

Kas jį tiki, tas nebus pasmerktas, o kas netiki, jau yra nuteistas už tai,

kad netiki viengimio Dievo Sūnaus.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Tikras žmogus tai tas, kuris yra pats savimi – Dievo vaikas – tas, kuris įsisavino šį gebėjimą mylėti iki galo, mylėti atiduodant net savo gyvybę.

Jėzus atėjo ne pasmerkti pasaulio, ne atstumti tų, kurie nepriima Jo meilės, ne padalinti į gerus ir į blogus, kaip darė fariziejai, bet kiekvieną išgelbėti, t. y. leisti, kad kiekviename išryškėtų ir subręstų Dievo sumanymas. Jei tikėsime Jį tokį – mes elgsimės kaip Jis.

Žinoma, visada lieka galimybė netikėti, neatsiverti Jėzaus pasiūlymui, nepriimti Jo teikiamos dovanos, nesileisti būti išgelbėtam, neleisti, kad mumyse subręstų dieviško sumanymo vaisiai. Tokia galimybė – tai slėpimasis nuo šviesos, kuri sklinda nuo kryžiaus – ryškiausios Dievo meilės išraiškos, kuri baugina, nes mylėti, reiškia atsisakyti savo egoizmo ir savo puikybės.                                     Bernardinai.lt

SKELBIMAI.

·       Šį sekmadienį Švč. Trejybės iškilmė, taip pat Tėvo diena. Kviečiame pasimelsti už savo tėvelius ir juos pasveikinti.

·       Birželinės pamaldos į Švč. Jėzaus Širdį šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių.

·       Ateinantį sekmadienį Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo šventė (Devintinės). Po sumos Šv. Mišių Devintinių procesija.

·       Prašome, kas galite, skirti Bažnyčiai 1,2 procento savo pajamų mokesčio (iki liepos mėnesio 2 dienos).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini:

06.11  (M) -  Šv. Barnabas, apaštalas.

06.13  (M) – Šv. Antanas Paduvietis, kunigas, Bažnyčios mokytojas.