EVANGELIJA PAGAL LUKĄ  1, 1-4. 4, 14-21.

1.

Daugelis jau yra mėginę išdėstyti raštu pasakojimą apie buvusius pas mus įvykius,  kaip mums perdavė nuo pradžios savo akimis mačiusieji ir buvusieji žodžio tarnai. Taip pat ir aš, rūpestingai viską nuo pradžios ištyręs, nusprendžiau surašyti tau, garbingasis Teofiliau, sutvarkytą pasakojimą,  kad įsitikintum tikrumu mokslo, kurio esi išmokytas.

4.

Dvasios galybe Jėzus sugrįžo į Galilėją, ir visame krašte pasklido apie jį garsas.  Jis pradėjo mokyti jų sinagogose, visų gerbiamas.

Jėzus parėjo į Nazaretą, kur buvo užaugęs. Šabo dieną, kaip pratęs, nuėjo į sinagogą ir atsistojo skaityti. Jam padavė pranašo Izaijo knygą. Atvyniojęs knygą, jis rado vietą, kur parašyta:

Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams.

Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems – regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų.

Užvėręs knygą, Jėzus grąžino ją patarnautojui ir atsisėdo; visų sinagogoje esančių akys buvo įsmeigtos į jį. 21 Ir jis pradėjo jiems kalbėti: „Šiandien išsipildė ką tik jūsų girdėti Rašto žodžiai“

MINTYS PAMĄSTYMUI

Dar dažniau bijome, kad rytdiena nuteis mus už nevykusius darbus, išdavikiškus žodžius, parodydama jų pasekmes. Ir tiek viena (gyvenimas praeities ilgesiu ar gėda), tiek kita (gyvenimas rytdiena, jos baimėmis), pagrobia iš mūsų šią akimirką (neleidžia jos matyti, išgyventi), pagrobia šiandieną.

Dievo esame kviečiami gyventi šiandien, nes kiekvienai dienai gana savų rūpesčių (plg. Mt 6,34).

Įsileisti šiandien Jėzų į patiriamą laisvės stygių, į nežinios aklumą, į klaidų ir nuodėmių pasekmių baimes... Šiandien atpažinus ir pripažinus savo nelaisvumą, aklumą, silpnumą,- priimti Jėzų, kad šiandien išsipildytų                  Rašto žodžiai – „Viešpaties Dvasia ant manęs...“(18 eil.)

Atverti šiandienos duris Dievui...        Bernardinai.lt

·       Vasario 1 dieną, pirmasis mėn. penktadienis. Mūsų bažnyčioje visą dieną vyks Švč. Sakramento adoracija. Vakarinėse šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Vasario 2 dieną, pirmasis mėn. šeštadienis.  Vakarinėse šv. Mišiose prašysim Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·       Vasario 5 dieną po vakarinių šv. Mišių 18.30 val.  Šlovinimo vakaras (veda parapijos Jaunimas). Kviečiame visus jungtis.

·       Renkama metinė  auka Bažnyčios išlaikymui. Dėkojame visiems kurie remia Bažnyčią.

• Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

01.28 (M) Šv. Tomas Akvinietis, kunigas, Bažnyčios mokytojas.

01.29 (m) Šv. Angelė Merči, mergelė .

01.31 (M) Šv. Jonas Boskas, kunigas.