EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 23,33-43.

„Kaip yra buvę Nojaus dienomis, taip bus ir Žmogaus Sūnui ateinant. 38 Kaip dienomis prieš tvaną žmonės, nieko nenumanydami, valgė, gėrė, vedė ir tekėjo iki pat dienos, kurią Nojus įlipo į laivą, 39 kai užėjo tvanas ir visus nusinešė, taip bus ir tada, kai ateis Žmogaus Sūnus. 40 Tuomet du bus kartu lauke, ir vienas bus paimtas[i8], o kitas paliktas. 41 Dvi mals vienomis girnomis, ir viena bus paimta, o kita palikta. 42 Todėl budėkite, nes nežinote, kurią dieną ateis jūsų Viešpats. 43 Supraskite ir tai: jeigu šeimininkas žinotų, kurią nakties valandą ateis vagis, jis budėtų ir neleistų jam įsilaužti į namus. 44 Todėl ir jūs būkite pasirengę, nes Žmogaus Sūnus ateis, kai nesitikėsite“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Budėjimo akcentas labai svarbus - tai ne tik advento kvietimas, tai nuolatinė krikščionio laikysena. Norint užauginti vaikutį, reikia nuolat budėti, nes bet koks tėvų aplaidumas gali būti pražūtingas vaikui; norint tinkamai įgyvendinti savo atsakomybes Bažnyčioje, visuomenėje ir kitur, reikia nuolat budėti, nes pati situacija to reikalauja. Juk kiekviena struktūra ir pareigybė reikalinga tam ir tik tam, kad, situacijai kintant, bendrijos, sambūriai ir kitos žmoniškosios bendruomenės  atmainos gali likti nesaugios, todėl atsakingų, kompetentingų ir teisėtai veikiančių asmenų valdžioje jos turi būti apsaugotos. Vėl budėjimas. Atrodo, kol gyvename šioje žemėje, budėjimo tikrai bus pakankamai, jei norėsime gerai atlikti savo pareigas. Taip ir santykyje su Viešpačiu. Jis atpirko mus, bet tas, kuris siekia sunaikinti Kristaus valdžią - būtent tamsybių valdovas, irgi nelaukia. Taigi budėkime. Šiandien Viešpats atveria mums tam tikrus įvykius, arba, sakykime, tai, ko mums užtenka žinoti apie ateitį, tam, kad galėtume tinkamai susivokti Dievo akivaizdoje. Tiems, kurie atsiveria Viešpačiui, Jo atėjimas niekada nebus siaubingas, greičiau pripildytas vilties ir džiaugsmo. O ir apskritai pravartu yra žinoti, kad Viešpats ateina į mūsų gyvenimus kaip Jėga, tai yra Jis turi teisę vertinti mus ir Jis tikrai tai darys. Būsime teisiami pagal tai, kaip mylėjome, kaip sako šv. Kryžiaus Jonas. Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Šiandien I ADVENTO SEKMADIENIS .

·       Gruodžio 3 dieną, antradienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 4 dieną, trečiadienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 5 dieną, ketvirtadienį 15.00 val. renkasi senjorai.

·       Gruodžio 6 dieną, penktadienį po 8.00 val. Šv. Mišių iki 18.00 val. Švč. Sakramento adoracija.

·       Gruodžio 7 dieną, šeštadienį 18.00 val. mūsų bažnyčioje Šiaulių vyskupas E. Bartulis aukos Šv. Mišias , kurių metu melsimės Švč. Mergelės Marijos užtarimo. Po Šv. Mišių vyks 2020 m kalendoriaus pristatymas. Po Šv. Mišių vyskupą sveikinsime gimtadienio proga.

·       Gruodžio 14 - 15 dienomis mūsų bažnyčioje Advento rekolekcijos.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini šventuosius:

12.03 (M) Šv. Pranciškus Ksaveras, kunigas .

12.04 (m) Šv. Jonas Damaskietis, kunigas, Bažnyčios mokytojas.

12.06 (M) Šv. Mikalojus, vyskupas.

12.07 (M) Šv. Ambraziejus, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.