EVANGELIJA PAGAL MATĄ 1, 18-23.

Jėzaus Kristaus gimimas buvo toksai. Jo motina Marija buvo susižadėjusi su Juozapu; dar nepradėjus jiems kartu gyventi, Šventosios Dvasios veikimu ji tapo nėščia. 19 [i3]Jos vyras Juozapas, būdamas teisus ir nenorėdamas daryti jai nešlovės, sumanė tylomis ją atleisti. 20 Kai jis nusprendė taip padaryti, per sapną pasirodė jam Viešpaties angelas ir tarė: „Juozapai, Dovydo sūnau, nebijok parsivesti į namus savo žmonos Marijos, nes jos vaisius yra iš Šventosios Dvasios. 21 Ji pagimdys sūnų, kuriam tu duosi Jėzaus vardą, nes jis išgelbės savo tautą iš nuodėmių“. 22 Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti per pranašą:

23 Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų, ir jis vadinsis Emanuelis, o tai reiškia: „Dievas su mumis“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Ką Dievas tau sako? Jis visada yra ką nors mums sumanęs. Svarbu baimingai neužsisklęsti nuo Jo sumanymų. Šiandien įsipareigokime vykdyti tai, ko Jis iš mūsų prašo. Įsiklausykime į Viešpaties balsą, tyliai skambantį mūsų sielose. Atminkime, ką gali vienas „taip“ Dievo valiai. Jei veiksime tikėdami ir pasitikėdami, patirsime perkeičiančią Viešpaties galią, tapsime pasaulio druska ir šviesa!

Sunkiais laikais Šiluvoje pasirodžiusi Mergelė ragino žvelgti į Jėzų, sugrįžti pas Jį, ištarti Jam „taip“. Tik atsigręžimas į Viešpatį galėjo išsklaidyti istorijos ūkanas ir Lietuvos likimą pakreipti geresne linkme. Šiandien matome, kaip svarbu patikėti Dievo Motinos žodžiais ir leisti veikti Viešpaties gailestingumui.                                         Bernardinai.lt

·       ŠIANDIEN ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMO IŠKILMĖ (ŠILINĖS).

·       Šiandien po 12.00 val. Šv. Mišių kviečiame jaunimą pabendrauti prie arbatos puodelio.

·       Rugsėjo 9 dieną 18.30 val. mūsų bažnyčioje renkasi maldos grupė Mamos maldoje.

·       Rugsėjo 12 dieną ketvirtadienį 15.00 val. mūsų bažnyčioje renkasi Senjorų klubas.

·       Rugsėjo 17 ir 19 dienomis 18.30 val. (pasirinktinai) mūsų bažnyčioje Pirmosios Komunijos pirmasis šių mokslo metų tėvelių susirinkimas.

·       Rugsėjo mėn. 24 dieną  18.30 val. Sutvirtinimo sakramentui besirengiančiųjų pirmasis susitikimas.

·       Rugsėjo 7-15 dienomis Didieji Šiluvos atlaidai.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

09.09 (m)  Šv. Petras Klaveras, kunigas.

09.13 (M) Šv. Jonas Auksaburnis, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

09.14 (M) ŠVENTOJO KRYŽIAUS IŠAUKŠTINIMAS.