Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gegužį – kad vienuoliai(ės), seminaristai augintų savo pašaukimą per ugdymą, leidžiantį jiems tapti patikimais Evangelijos liudytojais. ARKIVYSKUPIJOS – už vaikus ir M. Marijos užtarimo moterims puoselėjant motinystės dovaną

EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 1, 57-66. 80.  

 

  Elzbietai atėjo metas gimdyti, ir ji susilaukė sūnaus.  Jos kaimynai ir giminės, išgirdę, kokią didžią malonę suteikė jai Viešpats, džiaugėsi kartu su ja.

Aštuntą dieną jie  susirinko berniuko apipjaustyti ir norėjo jį pavadinti tėvo vardu – Zachariju.  Motina pasipriešino: „O, ne! Jis vadinsis Jonas“.  Kiti jai sakė: „Bet niekas tavo giminėje neturi šito vardo“. Jie ženklais paklausė tėvą, kaip jis norėtų pavadinti kūdikį.  Šis, pareikalavęs rašomosios lentelės, užrašė: „Jo vardas – Jonas“. Visi stebėjosi.  Tuoj pat atsivėrė jo lūpos, atsirišo liežuvis, ir jis ėmė kalbėti šlovindamas Dievą.  Visus kaimynus apėmė baimė, ir po visą Judėjos kalnyną sklido kalbos apie šiuos įvykius.  Visi girdėjusieji dėjosi tai į širdį ir klausinėjo: „Kaip manai, kas bus iš to vaiko?“ Jį tikrai globojo Viešpaties ranka.

 O kūdikis augo ir jo dvasia tvirtėjo. Jis gyveno dykumoje iki pat savo viešo pasirodymo Izraeliui dienos.

 

MINTYS PAMĄSTYMUI

 

            Didis Jonai, nugairintas dykumos vėjų. Didis pranaše, šiurkštus ir grubus, kurio veide giliai įsirėžusio raukšlės – tavo misijos pėdsakai; išsausėjęs kūnas liudija apie ilgus pasninkus ir atgailą! Kada tu išėjai iš namų, norėdamas sekti tuo vidiniu balsu? Kada išgirdai tavo bičiulių pajuoką, kad šie palaikė tave bepročiu?

Kiek kurtinančios tylos turėjai pakelti, prieš sužinodamas, kad tu esi balsas? Kiek kartų tiriamu žvilgsniu lydėjai veidus žmonių, ateidavusių prie upės ir puldavusių prieš tave ant kelių, kad pamatytum, ar - pagaliau - jis atėjo?

Kiek tau prireikė pastangų pasakyti, kad esi niekas ir kad išnyksti jo akivaizdoje, nes jis uždegs ugnį, kuriai tu ruošei kelią? Kiek tiesos tavyje, didis Jonai, kuris nepasidavei entuziazmui, nevaidinai Mesijo ar guru, bet pasilikai savo vietoje, atmesdamas bet kokią karūną ir visokią šlovę?

Ką jautei matydamas jį tarp atgailautojų – nekaltąjį, nesuteptąjį, tyrąjį - atėjusį tavęs prašyti krikšto?

Ir kokią vienatvę bei neviltį patyrei - paskutinį išbandymą, galutinį išbandymą - kai tamsioje kameroje klausei savęs, ar tikrai jis yra Mesijas, o gal tu suklydai? Didis Jonai, didis pranaše, sužadinęs Dievo pasigėrėjimą!   Bernardinai.lt

 

SKELBIMAI

·       Šiandien švenčiame Devintines. Mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Taip pat Kauno Arkikatedros bazilikoje po 12 val. Šv. Mišių  kviečiame į procesiją po Santakos parką.

·       Pirmadienį, birželio 24 d. Kauno Arkikatedroje bazilikoje 11.00 val. Šv. Mišios  Šv. Jono Krikštytojo garbei. Vyskupai kviečia dalyvauti kunigus ir tikinčiuosius.

·        Ministrantų stovykla: 2019 m. LIEPOS 2–5 dieną (dalyvių amžius nuo 13 iki 20 metų);  2019 m. LIEPOS 9–12 dieną (dalyvių amžius nuo 6 iki 12 metų)
Registruotis el.paštu iki birželio 25 d. (
kn.stovyklos@gmail.com).

·       Primename , kad katalikams Velykiniai išpažinčiai nustatytas laikas Lietuvoje iki birželio 29 d.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 18.30 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.   

 

Bažnyčia mini šventuosius:

06.27 (m) Šv. Kirilas Aleksandrietis, vyskupas.

06.28 (S) Šv. Ireniejus, vyskupas, kankinys. Pasaulinė maldos už kunigų šventėjimą diena. Švč. Jėzaus Širdies iškilmė.

06.29 (S) Šv.  Petras ir Povilas apaštalai.

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas