EVANGELIJA PAGAL JONĄ 13, 31-33. 34-35.

Jam pasišalinus, Jėzus prabilo:

„Dabar Žmogaus Sūnus pašlovintas, ir Dievas pašlovintas per jį. O jeigu Dievas pašlovintas per jį, tai Dievas pašlovins jį pas save,– bematant jį pašlovins“.

„Vaikeliai, aš jau nebeilgai būsiu su jumis. Jūs ieškosite manęs, bet sakau jums tą patį, ką esu žydams pasakęs: kur aš išeinu, jūs negalite eiti...

Aš jums duodu naują įsakymą, kad jūs vienas kitą mylėtumėte: kaip aš jus mylėjau, kad ir jūs taip mylėtumėte vienas kitą! Iš to visi pažins, kad esate mano mokiniai, jei mylėsite vieni kitus“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Iš tiesų meilės įsakymą gali iki galo įvykdyti tik tas, kuris gyvena palaikydamas glaudų ryšį su Dievu, kuris jį myli taip, kaip vaikas myli savo tėvą ir motiną. Šv. Jonas Avilietis, neseniai paskelbtas Bažnyčios Mokytoju, rašė: „Pagrindinė priežastis, dėl kurios mūsų širdis myli Dievą, yra Jo Meilė mums. Ji labiau už bet ką kita įkvepia mūsų širdis mylėti. Tasai, kuris kuo nors pasitarnauja kitam žmogui, duoda jam dalį to, ką pats turi. Tasai, kuris myli, atiduoda save patį su viskuo ką turi, nepasilikdamas sau nieko“. Tad meilės įsakymas – tai ne tik įsakymas, bet pirmiausia dovana. Dievas ją mums duoda, leidžia pažinti ir patirti, kad ji galėtų kaip sėkla išdygti ir išsiskleisti mūsų gyvenimų kasdienybėje.

Jei Dievo meilė suleidžia gilias šaknis žmoguje, jis sugeba mylėti ir tuos, kurie to neverti, panašiai kaip Dievas mus myli. Jėzaus asmuo ir visas Jo slėpinys įkūnija Dievo ir artimo meilės vienybę. Šią dvigubą meilę Jis mums dovanoja Eucharistijoje, dovanodamas Save Patį, kad, pasistiprinę šia Duona, mylėtume vienas kitą, kaip Jis mus mylėjo.

Kun. Vitas Kaknevičius

·       Gegužės 26 dieną, sekmadienį mūsų bažnyčioje Marijos Radijo savanoriai rinks aukas naujo pastato statybai.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

Bažnyčia mini šventuosius:

05.20 (F) Šv. Bernardinas Sienietis , kunigas.

05.21 (M) Šv. Kristoforas Magaljanesas ir jo draugai, kankiniai.

05.22(M) Šv.  Rita Kašietė, vienuolė.

05.25 (M) Šv. Grigalius VII, popiežius.