EVANGELIJA PAGAL MORKŲ 1, 14 - 20

Kai Jonas buvo suimtas, Jėzus sugrįžo į Galilėją ir ėmė skelbti gerąją Dievo naujieną:  „Atėjo įvykdymo metas, Dievo karalystė čia pat! Atsiverskite ir tikėkite Evangelija!“

Eidamas palei Galilėjos ežerą, Jėzus pamatė Simoną ir Simono brolį Andriejų, metančius tinklą į ežerą: buvo mat žvejai.  Jėzus tarė: „Eikite paskui mane! Aš padarysiu jus žmonių žvejais“.  Ir tuojau, palikę tinklus, juodu nuėjo su juo.

Paėjėjęs truputį toliau, jis pamatė Zebediejaus sūnų Jokūbą ir jo brolį Joną, valtyje betaisančius tinklus.  Tuoj pat pasišaukė ir juos. Palikę savo tėvą Zebediejų su samdiniais valtyje, jie sekė paskui jį.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Keletą sekmadienių iš eilės Dievo Žodis mums kalba apie pašaukimą. Jei atkreipėte dėmesį, praeitą sekmadienį girdėjome kiek kitokią mokinių pašaukimo istoriją. Šiandien tą pačią temą mums pristato evangelistas Morkus. Ir neatsitiktinai, nes kiekviena pašaukimo istorija kitokia. Viešpats mokinių kvietimui nesinaudoja iš anksto parengta  vieta, tačiau kviečia, tam tikra prasme išima juos iš kasdienybės, kad palikę viską, kuo gyveno, taptų žmonių žvejais. Leistis į šią tarnybą – eiti ten, kur gyvena žmonės. Tačiau eiti tik su Kristumi. O tam reikia radikalumo. Dėkokime Dievui, kad evangelijos žinia yra radikali žinia. Ir ryžkimės patys tą radikalumo grožį atrasti kasdien!..

• Sausio 18 – 25 dienomis – melsimės už krikščionių vienybę. Įprastomis sąlygomis galima gauti visuotinius atlaidus tikintiesiems, kurie dalyvauja maldų už krikščionių vienybę savaitės kokiame nors renginyje.
  • Sausio 22 dieną melsimės, prašydami šv. Jono Pauliaus II užtarimo.
  • Dirbantieji 2 procentus Gyventojų pajamų mokesčio kaip ir kasmet gali pervesti parapijai. Iš anksto dėkojame už aukas. Detalesnės informacijos teiraukitės darbo dienomis parapijos raštinėje.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti naujus žurnalo „Artuma“. Maldyno „Magnificat“, meditacijų knygelės „Žodis tarp mūsų“ numerius.

Bažnyčia mini šventuosius:

01.24 (M) šv.Pranciškus Salezas, vyskupas, Bažnyčios mokytojas .

01.25 (F) ŠV. APAŠTALO PAULIAUS ATSIVERTIMAS.

01.26 (M) šv. Timotiejus ir Titas, vyskupai.

01.27 (M) Palaimintasis Jurgis Matulaitis.

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio ir Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos  vainikavimo 300-ųjų jubiliejinių metų proga sausio  mėnesį esame kviečiami melstis už krikščionių vienybės užmojį, kad pasaulis įtikėtų Kristaus tiesa ir šitaip prisidėtų prie taikos eros atėjimo.