EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 21, 29 – 33

Ir jis jiems pasakė palyginimą: „Stebėkite figmedį bei kitus medžius.  Kai jie ima sprogti, jūs žinote arti esant vasarą Taip pat pamatę tai dedantis, žinokite, kad Dievo karalystė arti.  Iš tiesų sakau jums: nepraeis nė ši karta, iki visa tai įvyks. Dangus ir žemė praeis, o mano žodžiai nepraeis.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Nuostabu, kad laikas nuo laiko esame kviečiami savo mintis, žvilgsnius pakylėti virš kasdienių rūpesčių. Nors esame įpratę adventą traktuoti tik kaip pasirengimą Kalėdoms, gatvių puošimo, šurmulio laikotarpį, vis dėl to  šis laikotarpis primena apie žmogaus susitikimą su Dievu. Taip, rodos, tikrai jis neišvengiamas nuo šurmulio, nes tuo gyvename. Vis dėl to net ir tokioje, rodos, nedėkingoje terpėje neturime pamiršti ir tylos, galimybės matyti ne vien tik save, savo interesus ir rūpesčius, bet ir kitą. Ne veltui Bažnyčia, pradėdama naujuosius liturginius metus, mus dar ir dar kartą kviečia mąstyti apie Dievo Karalystę. Daugybę kartų klausėme, kaip Ji atrodo, kur randasi, kokios Jos geografinės ribos ar charakteristikos. Daugybę kartų ieškojome atsakymų. Tačiau prie to sugrįžti niekad nevėlu. Ir būtent advento pradžioje. Trumpoje evangelijoje, kuria pradedamas šių metų adventas, juk ir glūdi atsakymas, kur ieškoti Dievo Karalystės, kaip Ją atpažinti ir kodėl pravartu, nor sir šurmulio akivaizdoje, paprasčiausiai apsidairyti. Dievo Karalytė juk tarpsta čia pat. Ten, kur veikia patys paprasčiausi fizikiniai dėsniai. Kur auga, žydi, vaisius nokina figmedis, kur yra mūsų broils ar sesuo, kur esame ir kuo gyvename mes. Advento laikotarpis tegul būna tos Karalystės atpažinimo laikotarpiu.

• Advento laikotarpiu Bažnyčia kviečia tikinčiuosius laikytis rimties, penktadieniais – pasninko.
  •  Advento sekmadieniais 7.30 val. bus giedamos Marijos valandos.
  • Kalėdaičių galima įsigyti tik bažnyčios vestibiulyje, arba raštinėje.
  • Jei norėtumėte, kad Jūsų butą prieš Kalėdas aplankytų ir palaimintų kunigas –  susitarkite su kunigu asmeniškai.
  • 2017.12.03 - po sumos Šv. Mišių – Eucharistinė procesija. 12.30 val. konferencijų salėje Veikliųjų žmonių bendrijos liudijimai.
  • 2017.12.05 – pirmas mėnesio antradienis. Vakarinėse Šv. Mišių metu prašom Šv. Antano užtarimo meldžiamės 17 val. konferencijų salėje renginys vaikams apie Bibliją.
  • 2017.12.06 – pirmasis mėnesio trečiadienis. Vakaro Šv. Mišių metu melsimės už ligonius.
  • Visą Advento laikotarpį vyksta akcija „Gerumas mus vienija“. Prisidėdami prie šios akcijos, paremsime Carito veiklą. Taip pat renkamos aukos Carito valgyklai.
  • 2017.12.08 - švęsime Šv. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę. Šv. Mišios šiokiadienio tvarka.
  • Advento rekolekcijos mūsų bažnyčioje numatomos gruodžio 16 – 17 dienomis.
  • Bažnyčios vestibiulyje galima įsigyti krikščioniškos literatūros.

BAŽNYČIA MINI ŠVENTUOSIUS:

12.07 (M) šv. Ambraziejus, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

12.08 (S) ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS NEKALTASIS PRASIDĖJIMAS