• Spalio mėnuo skirtas Rožinio maldai. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje, viešoje koplyčioje ar šeimoje pamaldžiai sukalba Rožinio dalį. Mūsų bažnyčioje Rožinis bendruomeniškai  kalbamas šiokiadieniais 17.30, o sekmadieniais – prieš 8 val. Šv. Mišias.
  • Primename, kad adoracija vyksta kas antrą ketvirtadienį nuo 8.30 iki 18 val. (ateinanti adoracija 2017.11.09).
  • Lapkričio 1 d. Šv. Mišios bus aukojamos 8, 9, 10.30, 12 val. Vakare 18 val melsimės už mirusiuosius. Prieš Šv. Mišias bus giedamas Rožinis, o po Šv. Mišių vyks gedulinė procesija. Lapkričio 2 d. Šv. Mišios bus aukojamos 8, 9, 10.30 ir 18 valandomis. Šiomis dienomis galima pelnyti visuotinius atlaidus mirusiems išpildžius įprastines atlaidams gauti sąlygas: lapkričio 2  dieną aplankius bažnyčią ar viešą koplyčią, ten sukalbėjus Viešpaties maldą ir Tikėjimo išpažinimą, o per visą Vėlinių aštuondienį pamaldžiai aplankius kapines ir bent mintimis pasimeldus už mirusiuosius.
  • Lapkričio 3 diena – pirmasis mėnesio penktadienis. Vakaro Šv. Mišių metu melsimės į Švč. Jėzaus Širdį. Lapkričio 4 diena – pirmasis mėnesio šeštadienis. Vakaro Šv. Mišių metu melsimės į Švč. Mergelę Mariją. Lapkričio 5 diena -  pirmasis mėnesio sekmadienis. Po  10.30 Šv. Mišių – Eucharistinė procesija.
  • Lapkričio 10  dieną 18 val. Šv. Mišias aukos Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Po Šv. Mišių vyks naujo ateinančių metų kalendoriaus pristatymas.
  • Marijos radijas kviečia prisidėti prie naujo studijos pastato statybos. Auką galite atnešti darbo dienomis į parapijos raštinę.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti   naują žurnalo „Artuma“ numerį, naują  žurnalo „Kelionė“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“...

Bažnyčia mini šventuosius:

11.01 (S)  VISI ŠVENTIEJI

11.02 (S) MIRUSIŲJŲ PAMINĖJIMO DIENA

11.03 (m) šv. Martynas Porezas.

11.04 (M) šv. Karolis Baromiejus, vyskupas.